تور آلمان
تهران آلمان

تور آلمان

سفر در دیار آلمان ها با معراج گشت 

 

شاید جالب باشد که بدانید گردشگری در کشور آلمان به عنوان یک مقصد گردشگری مهم در اروپا با جاذبه های گردشگری متنوع خود توانسته نظر توریست ها را به خود جلب کند و هرساله تور آلمان را رونق ببخشد البته لازم به ذکر است که درکل کشور آلمان را نمیتوان کشور توریستی دانست و معمولا سفر ها به این کشور بابت کسب و کار است.

بعد از شیوع کرونا در آلمان  بسته شدن مرز هوایی و زمینی آلمان بر روی گردگشران ایرانی هنوز زمان خاصی تا تاریخ آبان ماه ۹۹ برای ورود گردشگران ایرانی اعلام نگردیده است.

 

ما میخواهیم در این بخش به معرفی مهمترین مناطق گردشگری تاریخی کشور آلمان می پردازیم.

 بنای ”نبرد ملت ها” در شهر لایپزیک قرار دارد و از بزرگترین بناهای اروپا محسوب می شود. این بنا که امروزه به موزه تبدیل شده است از جاذبه های تاریخی معروف بین گردشگران تور آلمان است.

 ”آلتس رایتوس” یا تالار قدیمی شهر، از دیگر بناهای تاریخی آلمان با معماری جذاب است که در شهر بامبرگ واقع شده است.

  این ساختمان در وسط پلی که بر روی رودخانه است ساخته شده. کلیسای جامع آخن از قدیمی ترین کلیساهای شمال اروپا است. کاشی کاری های طلایی و درهای برنزی این کلیسا همواره مورد توجه توریست های تور آلمان قرار می گیرد.

آژانس معرا گشت آسمان مجری تور آلمان با بهترین قیمت و بهترین خدمات در خدمت شما عزیران میباشد .

از جاذبه های توریستی محبوب در آلمان ”کلیسای بانوی ما” در شهر درسدن است که در جنگ جهانی دوم به طور کامل تخریب و دوباره بازسازی شده است. شهر تاریخی لینداو در شرق دریاچه کنستانس قرار دارد. این منطقه محل تلاقی مرز اتریش، آلمان و سوییس است و از جاذبه های توریستی معروف در تور آلمان می باشد.

جاذبه های طبیعی و تفریحی در تور آلمان کوه های هارز از بلندترین کوه ها و جزء جاذبه های طبیعی در آلمان است. این منطقه در بین گردشگران تور آلمان کمتر شناخته شده است؛ از این رو مکانی آرام و بکر برای استراحت یا کوهپیمایی می باشد. جزیره سیلت از معروف ترین جزایر فریزی است. این جزیره با سواحل شنی چشم نواز و فانوس های دریایی زیبایش از جاذبه های طبیعی آلمان محسوب می شود.

گردشگران تور آلمان می توانند در سواحل این جزیره آب تنی کنند و یا با کرایه کردن دوچرخه از گشت و گزار در مناطق سواحلی آن لذت ببرند.

 جنگل سیاه مکانی مناسب برای طرفداران و علاقه مندان به طبیعت گردی در تور آلمان می باشد. در این جنگل می توانید از تفریحاتی مانند شنا کردن در دریاچه آلپ، دوچرخه سواری، پیاده روی و کوهنوردی لذت ببرید. رودخانه رمانتیک راین با چشم اندازی زیبا دلنشین از دیگر مناطق دیدنی آلمان محسوب می شود.

در تمام شهر های آلمان هنگام نزدیک شدن به سال نو میلادی بازارهایی به نام بازار کریسمس برپا می شود، ولی بهترین این بازارها را می توان در شهر نورنبرگ پیدا کرد.

در این نوع بازار می توان چیزهایی مانند صنایع دستی سنتی کشور آلمان، نوشیدنی های گرم، شیرینی زنجفیلی و تزیینات درخت کریسمس، خرید کرد. کوه تسوگ اسپیتسه بلندترین کوه در این کشور و مناسب برای اسکی بازهای حرفه ای تور آلمان است.


چرا برای سفر آلمان را انتخاب کنیم ؟
 

گردشگری در آلمان آلمان به عنوان یک مقصد گردشگری مهم در اروپا با جاذبه های گردشگری متنوع خود توانسته نظر توریست ها را به خود جلب کند و هرساله تور آلمان را رونق ببخشد.

در این بخش به معرفی مهمترین مناطق گردشگری تاریخی کشور آلمان می پردازیم.  بنای ”نبرد ملت ها” در شهر لایپزیک قرار دارد و از بزرگترین بناهای اروپا محسوب می شود. این بنا که امروزه به موزه تبدیل شده است از جاذبه های تاریخی معروف بین گردشگران تور آلمان است.

 ”آلتس رایتوس” یا تالار قدیمی شهر، از دیگر بناهای تاریخی آلمان با معماری جذاب است که در شهر بامبرگ واقع شده است.  

این ساختمان در وسط پلی که بر روی رودخانه است ساخته شده. کلیسای جامع آخن از قدیمی ترین کلیساهای شمال اروپا است. کاشی کاری های طلایی و درهای برنزی این کلیسا همواره مورد توجه توریست های تور آلمان قرار می گیرد.   از جاذبه های توریستی محبوب در آلمان ”کلیسای بانوی ما” در شهر درسدن است که در جنگ جهانی دوم به طور کامل تخریب و دوباره بازسازی شده است.

 

شهر تاریخی لینداو در شرق دریاچه کنستانس قرار دارد. این منطقه محل تلاقی مرز اتریش، آلمان و سوییس است و از جاذبه های توریستی معروف در تور آلمان می باشد.

جاذبه های طبیعی و تفریحی در تور آلمان کوه های هارز از بلندترین کوه ها و جزء جاذبه های طبیعی در آلمان است. این منطقه در بین گردشگران تور آلمان کمتر شناخته شده است؛ از این رو مکانی آرام و بکر برای استراحت یا کوهپیمایی می باشد. جزیره سیلت از معروف ترین جزایر فریزی است. این جزیره با سواحل شنی چشم نواز و فانوس های دریایی زیبایش از جاذبه های طبیعی آلمان محسوب می شود. گردشگران تور آلمان می توانند در سواحل این جزیره آب تنی کنند و یا با کرایه کردن دوچرخه از گشت و گزار در مناطق سواحلی آن لذت ببرند.  جنگل سیاه مکانی مناسب برای طرفداران و علاقه مندان به طبیعت گردی در تور آلمان می باشد.

 

 در این جنگل می توانید از تفریحاتی مانند شنا کردن در دریاچه آلپ، دوچرخه سواری، پیاده روی و کوهنوردی لذت ببرید. رودخانه رمانتیک راین با چشم اندازی زیبا دلنشین از دیگر مناطق دیدنی آلمان محسوب می شود. در تمام شهر های آلمان هنگام نزدیک شدن به سال نو میلادی بازارهایی به نام بازار کریسمس برپا می شود، ولی بهترین این بازارها را می توان در شهر نورنبرگ پیدا کرد.  در این نوع بازار می توان چیزهایی مانند صنایع دستی سنتی کشور آلمان، نوشیدنی های گرم، شیرینی زنجفیلی و تزیینات درخت کریسمس، خرید کرد. کوه تسوگ اسپیتسه بلندترین کوه در این کشور و مناسب برای اسکی بازهای حرفه ای تور آلمان است.

 اطلاعات ضروری درباره تور آلمان برای گردشگران :

بسیار جالب است بدانید که اطلاعات و دانستنی های ضروری را قبل از سفر با تور آلمان کسب کنید.

از شماره تماس های اضطراری این کشور ۱۱۰ و ۱۱۲ برای پلیس و آتش نشانی یا آمبولانس است. آلمان دارای اختلاف زمانی دو ساعت و نیمه با تهران می باشد. یورو واحد پول و ۰۰۴۹ کد این کشور است. نوع برق شهری آلمان ۲۳۰ ولت با فرکانس ۵۰ هرتز می باشد. در این کشور جهت رانندگی از سمت راست است.

 

هزینه های سفر با تور آلمان :

 

از هزینه های اصلی و اولیه در سفر به آلمان پرداخت هزینه برای محل اقامت است. در این کشور گزینه های مختلف و متنوعی برای اقامت گردشگران تور آلمان وجود دارد.

اگر حذف این هزینه برای شما مهم است، می توانید از خدمات اقامتی کوچ سرفینگ استفاده کنید و هزینه اقامت را به صفر برسانید. از دیگر هزینه های مهم در طول سفر با تور آلمان هزینه غذا یا خورد و خوراک می باشد.

شما باید برای صرف غذا در یک رستوران معمولی حدود ۱۰ یورو بپردازید. این در حالی است که قیمت منو های مک دونالد ارزان تر بوده و حدود ۷ یورو می باشد.  

صرف یک فنجان قهوه در این کشور حدود ۲/۵ یورو می شود. از دیگر هزینه هایی که در طول سفر متحمل شما می شود هزبنه حمل و نقل ، جابجایی و یا گشت و گذار در سطح شهر است. برای جابجایی در شهر اتوبوس وسیله ای مناسب و ارزان است که برای استفاده از آن باید ۱ تا ۳ یورو بپردازید. ولی در مقابل قطار اصلا ارزان نیست. خرید کردن و خرید سوغاتی نیز هم دارای بخشی جدا نشدنی سفرهای خارجی می باشد. از مراکز خرید مهم این کشور می توان پاساژ اروپا، مرکز خرید برلین و گالری کی او را نام برد.

 آب و هوای کشور آلمان چگونه است :

 

آلمان دارای آب و هوا و طبیعتی بسیار متنوع است. طبیعت این کشور  به ۵ قسمت تقسیم می شود. دامنه تغییر دما در سراسر کشور اندک است و بارندگی در تمام فصول وجود دارد.

در این منطقه میانگین دما در زمستان حدود ۵ درجه و در مناطق کوهستانی منفی شش درجه سانتی گراد است. همچنین میانگین دما در ماه های گرم سال حدود ۱۸ درجه می باشد.

کوه های آلپ و منطقه هارتس در این کشور  همواره دارای آب و هوای ویژه ای می باشد و مورد وزش بادهای تند و بارش برف و تابستان هایی سرد قرار گرفته است.

 

بهترین زمان سفر با تور آلمان با آژانس مسافرتی معراج گشت :

 

با اینکه مناطق مختلف آلمان دارای آب و هوای متفاوت است ولی در مجموع کشوری ۴ فصل به حساب می آید که در هر فصل زیبایی های خاص خود را دارد. اگر شلوغی و جمعیت زیاد هنگام بازدید از جاذبه ها یا گردش در شهر شما را اذیت نمی کند، می توانید تابستان را برای سفر به تور آلمان انتخاب کنید.

اگر سرمای هوا برای شما مشکلی پیش نمی آورد، زمستان فصلی مناسب خلوت و ارزان برای سفر با تور آلمان است. با شروع فصل پاییز و خنک شدن هوا، قیمت هتل ها و پروازها کاهش پیدا کرده و زمان مناسبی برای یک سفر با صرف هزینه های مناسب می باشد.

 

همچنین از نظر چشم اندازهای طبیعی، از فصل های زیبای آلمان محسوب می شود.

 

هزینه حمل و نقل در تور آلمان :

قطارهای پر سرعت، وسیله‌هایی محبوب در میان مردم محلی و البته مسافران تور آلمان برای گشت و گذار در داخل کشور هستند. البته قیمت بلیت این قطارها بسیار گران است؛ برای مثال برای بلیت برلین به مونیخ باید حدود 180 یورو پرداخت کنید. بیشتر قطارهای معمولی هم بین 40 تا 70 یورو برای بلیت درجه دو قیمت دارند.

ستفاده از قطارهای کم‌سرعت محلی و یا اتوبوس‌های شبانه می‌تواند به شما کمک کند یک تور ارزان آلمان داشته باشید. قیمت بلیت اتوبوس‌های بین شهری بین 15 تا 30 یورو است.

 

نکته در هزینه تور مسافرتی آلمان :

 

اگر می‌خواهید تا حد ممکن قیمت تور آلمان خود را پایین بیاورید، بلیت‌های خود را از خیلی قبل‌تر رزرو کنید. اگر زمان سفرتان به تور اروپا مشخص شده صبر نکنید و همین حالا بلیت‌های خود را رزرو کنید. برای گشت و گذار در داخل شهرها می‌توانید از سیستم حمل و نقل عمومی قابل اعتماد این سرزمین استفاده کنید.

قیمت بلیت تک سفره (برای وسایل نقلیه مختلف مانند اتوبوس، مترو و یا تراموا) در حدود 1 تا 3 یورو خواهد بود اما شما می‌توانید بلیت‌های روزانه و چند سفره را با قیمت‌های پایین‌تر هم تهیه کنید. اگر دوست داشتید شهرها را سوار بر دوچرخه بگردید، محل‌های اجاره دوچرخه در بیشتر شهرها در دسترستان خواهند بود. می‌توانید با پرداخت 18 یورو برای یک روز کامل دوچرخه کرایه کنید.

 در ضمن برخی از بهترین و ارزان‌ترین غذاهای موجود در این سرزمین غذاهای خاورمیانه‌ای و ترکیه‌های هستند؛ شما می‌توانید با کمتر از 5 یورو یک غذای سیرکننده و لذیذ نوش جان کنید. بازدید از موزه‌ها بین 1 تا 15 یورو برایتان هزینه خواهد داشت.

تورهای دوچرخه سواری و کروزهای روی رودخانه‌ها بین 25 تا 40 یورو هزینه دارند.

با این حال در شهرهای بزرگ تورهای رایگان بازدید از جاذبه‌ها وجود دارند؛ شرکت در این تورها راهی خوب برای دیدن شهر، آموختن در مورد تاریخش و داشتن یک تور ارزان آلمان است.

همانطور که گفته شد، قیمت بلیت قطارها در این سرزمین گران است اما اگر شما حدود یک هفته زودتر از زمان حرکت بلیت خود را تهیه کنید می‌توانید در حدود 40 تا 50 درصد قیمت اصلی بلیت را تخفیف بگیرید.

این بلیت‌ها به تعداد محدود در دسترس هستند، بنابراین در مورد برنامه‌های سفرتان انعطاف‌پذیری داشته باشید.

 

شما عزیان با خرید در تور آلمان از آژانس معراج گشت آسمان می‌توانید به صندلی خود در قایق کروز رودخانه تکیه داده و از زیبایی مناطق حومه شهری این سرزمین لذت ببرید، با مناظر خیره‌کننده، قلعه‌های باشکوه قدیمی که بالای تپه‌ها جا خوش کرده‌اند و باغستان‌هایی که تا چشم کار می‌کند ادامه دارند.

 

آبراه‌ها در اینجا به شما اجازه می‌دهند این سرزمین را از زاویه دیدی منحصربه‌فرد ببینید و ایده‌ای کلی از این موضوع به دست آورید که رودخانه‌ها چگونه نقش مهم تاریخی را در توسعه شهرهای مهم مانند فرانکفورت، کلن، دوسلدورف و دیگر شهرها و در نتیجه کل کشور بازی کرده‌اند. گشت و گذار در امتداد رودخانه دره رینه به شما فرصت لذت بردن از تماشای منظره قلعه‌های زیبا و همچنین صخره لورلی را می‌دهد، صخره‌ای باشکوه که بر رودخانه سایه افکنده و زیباییش در نقاشی مشهور جی ام دابلیو ترنر جاودانه شده است.

برلیناله یا همان جشنواره فیلم برلین بدون شک یکی از باشکوه‌ترین رویدادهای تقویم سینمایی جهان است. اما علیرغم تمام این زرق و برق، تجارت و توجه بی‌وقفه رسانه، این فستیوال با پرستیژ فیلم توانسته سر خود را در تمام این سال‌ها بالا نگه دارد. این جشنواره هنرمندی و خلاقیت اصیل در عرصه فیلم‌سازی را ارج نهاده و گستره متنوعی از فیلم‌های ساخته شده از سراسر دنیا را به نمایش می‌گذارد.

 

رفتن به جشنواره فیلم برلین در تور آلمان راهی عالی برای آشنا شدن با جدیدترین و به‌روزترین اتفاقات در صنعت فیلم‌سازی است. این وقت از سال همچنین یکی از بهترین زمان‌ها برای رفتن به تور برلین است. با نمایش بیشتر از 400 فیلم و فروش بیشتر از 300 هزار بلیت، این جشنواره یکی از بزرگترین فستیوال‌های فیلم در دنیا است.

تور شهر های آلمان

تور کلن

مشاهده نظرات

نظرتان را در مورد این تور با ما به اشتراک بگذارید

امتیاز 2.5 از 5 | از بین 2 امتیاز دهنده به تور آلمان
معراج گشت آسمان